Seminaria dobrych praktyk dydaktycznych
Dobre praktyki w kształceniu nauczycieli
8 maja 2026 roku odbyło się kolejne seminarium dobrych praktyk zorganizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Dydaktyki 2.0 (ZIP 2.0). Spotkanie, które miało miejsce na Wydziale Neofilologii UW, zostało poświęcone prezentacji, analizie oraz wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań w procesie przygotowania studentów do zawodu nauczyciela. Głównym celem wydarzenia było stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń między nauczycielami akademickimi […]
Tutoring, dobra praktyka czy modna metoda?
W czwartek 29.01.2026 r. o godz. 11.30-15.00 w sali nr 105 w Starym BUWie odbyło się Seminarium dobrych praktyk pt. „Tutoring – dobra praktyka czy modna metoda?”. Seminarium poświęcone było wykorzystaniu tutoringu jako metody wspierającej rozwój studentów oraz podnoszącej jakość kształcenia akademickiego. W spotkaniu uczestniczyła kadra dydaktyczna zaangażowana w realizację kierunków studiów objętych wsparciem Programu […]

